Strona główna

promocja

Firma działająca  od 1990 r., zajmuje się rozwiązywaniem problemów czystościowych dla bardzo szerokiej grupy klientów.

onasOd początku istnienia opieraliśmy się na znanych producentach urządzeń i chemii do utrzymania czystości, takich jak: KRANZLE, EHRLE, COMAC, TRUVOX, SOTECO, BUZIL, KARCHER, IPC.

Obecnie reprezentujemy koncern Nilfisk-ALTO, który łączy technologie europejskie i amerykańskie renomowanych firm : WAP, KEW, CLARKE, AMERICAN-LINCOLN.

W większości przypadków urządzenia do utrzymania czystości współpracują z chemią, która musi być najwyższej jakości. Dlatego też współpracujemy z najlepszą polską fabryką chemii – TENZI.

Poza działalnością handlową, oferujemy fachowe doradztwo w zakresie kompleksowego rozwiązywania problemów z utrzymaniem czystości oraz usługi w oparciu o długoletnie doświadczenie w serwisowaniu wszelkich urządzeń myjąco-sprzątających.

 
myjki, myjki ciśnieniowe, myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze, odkurzacze przemysłowe, szorowarki, maszyny czyszczące, maszyny do czyszczenia, maszyny sprzątające, zamiatarki, automaty do czyszczenia, automaty czyszczące, nilfisk, alto, wap, kew, clarke, american - lincoln, nilfisk-alto, aqua